#1 2013-06-02 15:03:55

someday

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-06-02
Posty: 1
Punktów :   

Podanie - someday

1. Napisz coś o sobie ( wiek , imię , zainteresowania itp ) : lat 17, Krzysztof , interesuje sie siatkówka oraz pilką nożną ^^, mam duze dosiwadczenie w wowie , glównie tbc.. Gram juz 3,5 lata , z czego miałem stycznosci z zakladaniem nowych gildi.

2. Kim jesteś w grze: Shaman - resto

3. Napisz jakie staty , według Ciebie , są najważniejsze , dla Twojej klasy: bh i ilosc many, chociaz reszta też jest bardzo ważna.. Dlatego wszystko ( jesli chodzi o tą klase )

4. Profesje : Jeszcze sie zastanawiam

5. Kiedy zacząłeś przygodę z WoW'em : Wtedy kiedy powstał serwer HG juz pare ładnych lat , lecz mialem tez dlugie przerwy.

6. Napisz jakie bossy raidowałeś , a na jakie znasz taktyki: Raidowalem i znam taktyki na all t4 oraz t5.

7. Dlaczego chcesz do Nas dołączyć i co jesteś wstanie wnieść do gildii?: Czytając wszystkie reklamy gildi , ktore maja powstac na tym serwerze , stwierdzam, ze ta bedzie najbardziej ogarnieta gildia PvE. A wnieść do gildi to ja potrafie bardzo duzo , oraz jestem bardzo pomocny.

8. W jakich godzinach jesteś w stanie grać? od 16 do 22

9. Na jakich serwerach grałeś i co tam osiągnąłeś?: Jesli chodzi o tbc : HG - ( spedziłem tam 3 lata ) , fenix.
Wotlk: ToD , sunwell , Molten, jargames.
Cata: Molten, wow one, Freakz , monster.
Osiągnałem dosc sporo lecz nie ma czasu na rozpisywanie, poniewaz zaraz start serwera !

10. Czy posiadasz sprawny mikrofon , TS3 , i czy jesteś w stanie przebywać na komunikatorze podczas riadu? Oczywiscie ( mikrofon mam sprawny, lecz mam problem z karta realtek, ale to naprawie na dniach )

11. Czy ktoś z Naszej gildii , może Cię polecić? Nie mam pojęcia, nie znam na chwile obecna nikogo z tej gildi.

12. Czy posiadasz alty? Nie

13. Proszę o wklejenie screena z logu postaci ; nie posiadam narazie, poniewaz serwer off

14. Czy podporządkowujesz się RL podczas raidu , Czy akceptujesz regulamin i czy jesteś wstanie godnie reprezentować GloriaVictis? Oczywiscie

PS: Nie patrzcie na moje błedy stylistyczne, ortograficzne itd.. Pisze teraz bardzo szybko, bo za 2h otwieraja serwer, dlatego chce aby ktos to rozpatrzyl, poniewaz chcialbym z Wami byc w szeregu od początku istnienia serwera
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2013-06-02 16:32:22

Tankadin

ZAŁOŻYCIEL

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie - someday

Jak narazie to wszystkim przyjmujemy ja na TAK

Offline

 

#3 2013-06-02 16:45:28

Dembele

Moderator

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie - someday

Tak przyda się drugi druid heal - oprócz mnie

Offline

 

#4 2013-06-02 16:56:03

Tankadin

ZAŁOŻYCIEL

Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 8
Punktów :   

Re: Podanie - someday

PRZYJĘTY - zgłoś się po inva

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radio-narew.pun.pl www.anime-gift.pun.pl www.mbm-transport-vs.pun.pl www.selora.pun.pl www.superteam.pun.pl